قوانین سایت

شرایط و ضوابط استفاده:

استفاده از سایت www.SazHouse.com به معنی توافق کامل با شرایط و ضوابت ذیل تلقی می گردد.

 

1.خرید از فروشگاه اینترنتی  www.SazHouse.com بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی صورت می پذیرد.

 

2.خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت به SazHouse می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد استفاده غیر تجاری از محتویات سایت www.SazHouse.com با ذکر منبع بلا مانع است.

 

3.اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالا اراء شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است ممکن اطلات موجود یا اراء در فروشگاه اینترنتی SazHouse در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد فروشگاه اینترنتی SazHouse مسولیتی در قبال اطلاعات ارایه شده بر عهده نخواهد گرفت فروشگاه اینترتی SazHouse به طور مدام نسبت به بررسی  و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد کرد

 

4.کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشد اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد

 

5.فروشگاه SazHouse هیچ گونه مسولیتی را مورد کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت سایت SazHouse باشد نمی پذیرد

 

6.تمام ابزارهایی که در فروشگاه اینترنتی  SazHouse با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند  که مناسب  و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.   

 

7.سایر سایت ها لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده و فروشگاه SazHouse مسولیتی در قبال  محتویات آنها ندارد

 

8.ارتباط با فروشگاه اینترنتی SazHouse با کاربران از طریق INFO@SazHouse.COM بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند صورت می پذیرد

 

9.فروشگاه اینترنتی SazHouse به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها  متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:

1.از نظر حقوقی در معاملات فروشگاه SazHouse به عنوان فرشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 

2.فروش کالا بر مبنای نوع و کاربرد تجهیزات موجود در سایت WWW.SazHouse.COM انجام می پذیرد

 

3.فروشنده به هنگام تایید سفارش کالا مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند

 

4.ارزش کالا یا کلاهای سفارش داده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها وعوارض فروش خواهد بود آنها مبلغی که در بعضی از موارد به ارزش کالا را تعیین و به اطلاع خریدار می رساند.

 

5.ارزش کالا یا کالای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد تنها مبلغی که در بعضی از موارد به ارزش کالا اضافه می شود هزینه ارسال و بیمه کالا(در صورت در خواستی مشتری) است.

 

6.مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه SazHouse درج شده و این سایت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد عدم حضور سفارش  دهنده در مکان و زمان تعیین شده فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

 

7.در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او باشد توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد  و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند هر یک از طرفین حق دارند  بدون هیچ گونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

 

8.خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضاء برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع تعداد و سلامت کالا ابزار می نماید

 

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش :

 

عودت کالا

قبل از ارسال کالا در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا کل وجه به حساب بانکی  خریدار مسترد خواهد شد.

گارانتی:مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت و برای هر کالا متفاوت است و در کنار قیمت این کالا درج شده است اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود خریدار میبایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی و سایر اسناد مربوط به گارانتی کالای را به نمایندگی مجاز برده و تحویل کارشناس شرکت دهد تا مورد بررسی گردد و سریع ترین زمان ممکن مشکل کالا چه توسط تعمیر و توسط تعویض کالا حل شود(بدیهی است هزینه حمل و نقل کالا به مراکز گارنتی و عودت آن بعهده مشتری می باشد).

© JVPARS All Rights Reserved